HISTORY

HAKKIMIZDA

Modern tarım gerekliliklerinin bilincinde olarak çalışmalarını sürdüren MOSH Tarım Makineleri; kurulduğu günden bu yana, yenilenebilir modern teknolojinin avantajlarını kullanmayı benimseyerek yol almıştır. Geçmişten günümüze, üretici kimliğiyle tarım sektörüne ışık tutan bilgi birikimi ve donanımlı alt yapısıyla, çiftçilerimizin kısa zamanda nitelikli üretim yapabilmesi için gerekli tüm ilkeleri bünyesinde barındıran MOSH Tarım Makineleri, üretim ve ihracat hacmini günbegün büyütmeye devam etmektedir.

VISION

VİZYONUMUZ

Kalitemiz; tecrübemiz, uzmanlığımız ve araştırmalarımızdan geliyor.Yurtiçi ve yurtdışı müşteri ile çalışma yeteneği ve işbirliği, MOSH ‘u fonksiyonel eğilim ve teknolojik gelişmesinde zirveye çıkardı. Müşterilerden gelen olumlu geri dönüşler kalitemizin göstergesidir. Dünyanın en önemli uluslararası fuarlarına katılım, MOSH‘un yerel ihtiyaçları belirlemeyi ve çok avantajlı tedbirler sunmasını sağlar.Günümüzde çevreyi düşünmeden kalkınmadan söz edemeyiz. Sürdürülebilir kalkınma; doğaya saygı göstererek, insanlık ve ekonomik üstünlüğün değeri için manevi bir zorunluluktur. MOSH, gelişimin muhafaza edilmesi için görevini ve araştırmasını makine üretimine uygun olarak yerine getirmiştir.

MISSION

MİSYONUMUZ

Biz toprağı sevdik…Biz toprakla uğraşanı sevdik…Biz toprağın verdiklerini sevdik… Toprağa düşen her bir tohum tanesini, bir çiftçinin alnından süzülerek toprağa karışan terin her bir damlasını, bir tohumdan yeşeren her bir filizi sevdik…Biz yağmurları beklemeyi ve ilk yağmur damlası düştüğünde kavrulmuş toprağın sevincini sevdik…Hasadın telaşını, Harmanın heyecanını sevdik…Biz toprağa rahmet vereni sevdik…
Bitkiyi korur iken gösterdiğimiz hassasiyeti fazlasıyla önemsedik, önemsemeye devam edeceğiz…
  • certificate
  • certificate
  • certificate

SERTİFİKALARIMIZ

MOSH tarım makinaları , müşteri taleplerine odaklanmış hizmet anlayışı ile tarım makinmaları üretim faaliyetlerini kuruluşundan bu yana başarılı bir şekilde devam ettirmektedir. Dünya markalarının tercih ettiği sektörünün öncüsü konumunda olan MOSH, imalathanesi ve elit çalışanlarıyla makinalarını yurtiçi ve yurtdışındaki değerli müşterilerine özel çözümlerle sunmaktadır. MOSH, kuruluşundan günümüze gelene kadar başarıyla sürdürdüğü işbirliğini daha da ileriye götürerek sektöründe kazandığı uzmanlık ünvanları ve kaliteli ürünleriyle alanında ülkemizin önde gelen üreticisi konumuna gelmiştir.
Certificate